Centrale verwarming - Onderhoud & Herstelling in de regio Antwerpen
     
toon rubrieken...
toon regio's...
toon plaatsen...


Bedrijven per regio:

Antwerpen (373)
Brussel (142)
Henegouwen (313)
Limburg (229)
Luik (287)
Luxemburg (88)
Namen (151)
Oost-Vlaanderen (306)
Vlaams-Brabant (265)
Waals-Brabant (113)
West-Vlaanderen (237)


 

Centrale verwarming - Onderhoud & Herstelling in de regio Antwerpen



pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


Peeters installatiebedrijf BVBA
Zandkapelweg 74
2200 Noorderwijk

T: 014 - 267030
M: 0476 - 672342

E: c.v.peetersdanny@telenet.be

Peeters Roger en Zoon BVBA
Hoevenstraat 19
2230 Ramsel

T: 016 - 699443
F: 016 - 680782

E: peeters.roger.zoon@telenet.be

Peeters T
Vinusakker 74
2950 Kapellen

M: 0498 - 664896

E: tompeeters.cvs@gmail.com

Peter Vets BVBA
Confortalei 190
2100 Deurne

T: 03 - 2893075
M: 0475 - 924579
F: 03 - 2893076

E: peter.vets@pandora.be

Plettinx Verwarming
Rubensstraat 86b
2550 Kontich

M: 0473 - 963115

E: plettinx@skynet.be

Quality Environment BVBA
Theofiel Van Cauwenberghslei 49
2900 Schoten

T: 03 - 6586509
F: 03 - 6580516

E: info@qe.be

Quick Cleaning BVBA
Plankendaalstraat 43
2812 Muizen

T: 015 - 412027
F: 015 - 412027

E: quick-cleaning@scarlet.be

Rerosan NV
Provinciale Steenweg 50
2627 Schelle

T: 03 - 4577136
F: 03 - 4576051

E: rerosan@skynet.be

Rombouts Stijn
Lange Lozanastraat 29
2018 Antwerpen

M: 0486 - 856602

E: deplombier@hotmail.com

Ronny Sterkens BVBA
Cambeenbos Laan C 24
2960 Brecht

T: 03 - 2908351
M: 0498 - 469353
F: 03 - 2907432

E: ronny.sterkens@telenet.be

Rova Heating NV
Donk 45
2400 Mol

T: 014 - 320707
F: 014 - 323849

E: info@rovaheating.be

S.V.S. Stoom-& Verwarming Service BVBA
Molenbaan 4
2900 Schoten

T: 03 - 6532670
M: 0475 - 673443
F: 03 - 6532670

E: s.v.s.bvba@telenet.be

Sablex BVBA
Van Heetveldelei 193
2100 Deurne

M: 0477 - 540719

E: info@sablex.be

Sani-Centrale BVBA
Molenstraat 49
2840 Reet

T: 03 - 8446218
M: 0475 - 443777
F: 03 - 8446295

E: hubert.massin@telenet.be

Sani-Tom
Jozef Hendrickxstraat 130
2900 Schoten

M: 0484 - 139499

E: tom.callaerts@skynet.be

Sanitair & C.V. Persy
Heibaan 75a
2235 Hulshout

M: 0496 - 350274

E: scp@telenet.be

Sannimo
Houtstraat 123
2960 Sint-Lenaarts

T: 03 - 3663041
M: 0477 - 303697
F: 03 - 3215992

E: reynders.sannimo@telenet.be

Santherm BVBA
Wipheide 31
2890 Lippelo

T: 052 - 331555
M: 0475 - 937046

E: santherm@skynet.be

Schuurbiers BVBA
Gillis Verdonckstraat 3
2610 Wilrijk

T: 03 - 8888129
M: 0477 - 724905

E: schuurbiershans@hotmail.com

Segers BVBA
Patrijzenlaan 11
2242 Pulderbos

T: 03 - 4641492
M: 0473 - 800375
F: 03 - 2979214

E: segers_bvba@pandora.be

Sels Chris-Sanisel
Eikenstraat 3
2540 Hove

M: 0476 - 522176

E: sanisel@gmail.com

Senec
Parklaan 7
2610 Wilrijk

T: 03 - 4495151
F: 03 - 4495242

E: info@senec.be

Smeets NV
Ullensstraat 25
2610 Wilrijk

T: 03 - 4482424
F: 03 - 4482400

E: info@smeetswarmteservice.be

Smits-Kerstens CVBA
August Dierckxlaan 53
2970 Schilde

T: 03 - 3538895
M: 0476 - 719702

E: smits.kerstens@skynet.be

Stero BVBA
Boterbloemlaan 53
2980 Halle

T: 03 - 3833579
F: 03 - 3842506

E: stero@skynet.be

Storms R BVBA
Donkerstraat 50
2820 Rijmenam

T: 015 - 517562
F: 015 - 529530

E: storms.rene.bvba@telenet.be

Struyfs & Zonen
Heirbaan 30
2280 Grobbendonk

T: 014 - 512555

E: struyfs.en.zonen.bvba@telenet.be

Sun Calor BVBA
Haverstraat 14
2400 Mol

T: 014 - 312983
M: 0475 - 426305
F: 014 - 323615

E: info@suncalor.be

T.L.I. BVBA
De Willaert 48
2460 Tielen

T: 014 - 479422
F: 014 - 479423

E: tli.kempen@skynet.be

Technics Service CV
Engelse Hof 21
2450 Meerhout

T: 014 - 301182
M: 0475 - 633343

E: marc.cvt@gmail.com

Thermoco
HaÔfastraat 5
2030 Antwerpen

T: 03 - 5610670
F: 03 - 5610678

E: info@thermoco.be

Thermoklima
Glaswolstraat 23
2400 Mol

T: 014 - 311312
M: 0476 - 745689

E: thermoklima@skynet.be

Theunis Remi BVBA
Vordensteinstraat 143
2900 Schoten

T: 03 - 6588953
M: 0475 - 805582
F: 03 - 6856377

E: remi.theunis@skynet.be

Thijssen & Zoon BVBA
Pannenhoefdreef 130
2950 Kapellen

T: 03 - 6642754
M: 0478 - 437790
F: 03 - 6642754

E: thijssen@skynet.be

Tillemen Tom BVBA
Kerkstraat 57
2940 Hoevenen

M: 0479 - 507566

E: info@tomtilleman.be

Timmermans H BVBA
Hanendreef 145
2930 Brasschaat

T: 03 - 6515377
F: 03 - 6519783

E: cv.timmermans@skynet.be

Turelinckx Verwarming Sanitair BVBA
Moleneinde 14c
2220 Hallaar

T: 015 - 344877
M: 0479 - 360040
F: 015 - 337588

E: info@verwarmingtd.be

Vaillant
2300 Turnhout

T: 014 - 375684

E: service@vaillant.be

Vaillant-Cools
Mertensstraat 31
2150 Borsbeek

T: 03 - 3219967
F: 03 - 3660716

E: info@cools-cv.be

Van Den Bossche John
Maalderijstraat 21
2830 Willebroek

T: 03 - 8861357
M: 0495 - 519828
F: 03 - 8861357

E: john.loodgieter@pandora.be

Van Den Branden-Marynen NV
Schijfstraat 40
2020 Antwerpen

T: 03 - 2381335
F: 03 - 2480313

E: vdb-mar@glo.be

Van den Eynde Bart
Laeremansstraat 49
2235 Hulshout

M: 0478 - 477837

E: van.den.eynde.bart@pandora.be

Van Den Putte E
Goor 10
2460 Kasterlee

T: 014 - 853986
M: 0475 - 231414
F: 014 - 237681

E: evdp1@telenet.be

Van Den Wijngaert & Zn
Kapelstraat 68
2580 Putte

T: 015 - 753612
F: 015 - 752778

E: sanitair-vdwijngaert@telenet.be

pagina: | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |


 

Deel deze pagina via:

Deel deze pagina op Facebook Deel deze pagina op Google+ Deel deze pagina op Twitter

Relevante website(s):

linkruil met uw website?